OTVÍRACÍ DOBA PO - ČTV 13-17. PÁTEK PO PŘEDCHOZÍ TLF.DOMLUVĚ

Nabídka studia

VÝBĚR Z NAŠEHO E-SHOPU

 

 

SLUŽBY

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO
VÁŠ INTERIÉR

Domluvit si schůzku

Ve vašem interiéru se odráží váš život, vaše pocity a nálady. Naším posláním je vytvořit interiéry, které nejen odráží vaše potřeby a estetické představy, ale jsou také funkční a útulné.

Věříme v důležitost blízké komunikace s vámi, a proto si rádi najdeme čas na osobní povídání a prodiskutování vašich přání. Náš přístup je založen na hlubokém pochopení vašich potřeb a na respektování vašich představ. Spolupráce založená na vzájemné důvěře nám pak umožní převést vaše vize do reality a vytvořit interiér vašich snů.

KONZULTACE
KONZULTACE
 • Na studiu
 • U klienta
 • Výběr materiálů a návrh dekorací
 • Prezentace na místě realizace
SERVIS A MONTÁŽE
SERVIS A MONTÁŽE
 • Šicí servis
 • Instalace stínící techniky
 • Dekorování
ČALOUNICKÉ PRÁCE
ČALOUNICKÉ PRÁCE
 • Výroba atypického nábytku
 • Truhlářské práce ve spojení s čalouněním
 • Doprava nábytku od klienta na dílnu a zpět
 • Repase starožitného nábytku
PRODEJ
PRODEJ
 • Textilie, tapety a doplňky na prodejně a e-shopu
 • Možnost plateb kartou
PRODUKTY

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO
VÁŠ INTERIÉR

Domluvit si schůzku

Při hledání ideálních doplňků pro vaše interiéry i exteriéry máme vše, co potřebujete. Nabízíme vám široký sortiment od potahových a dekoračních látek, přes plédy, polštáře, záclony, tapety, až po bytové parfémy či svíčky. Kromě bohatého výběru látek a textilních doplňků si u nás můžete v klidu vychutnat šálek vynikající kávy během vašeho výběru.

LÁTKY A TEXTILIE

Látky a textilie jsou naším světem. Nabízíme výběr napříč různými styly, barvami a materiály. Nejenže poskytujeme možnost nákupu, ale také nabízíme kompletní servis.

Chci vidět více
TAPETY

V naší nabídce objevíte tapety vliesové, vinylové a papírové. Široký výběr stylů a barev je pro nás samozřejmost. Rádi vám pomůžeme vybrat tu pravou tapetu pro jakýkoliv prostor, v případě zájmu nabízíme i tapetářské služby.

Chci vidět více
GARNÝŽE, ROLETY

Stínící technika jako klíčový prvek vašeho interiéru. Nabízíme kvalitní garnýže, rolety, japonské stěny a římské rolety, vše na míru podle vašich potřeb. Moderní, motorizované, nebo klasické – řešení nalezneme pro každý domov.

Chci vidět více
KŮŽE A KOŽENKY

Objevte svět kůže a koženek v naší exkluzivní nabídce. Kombinujeme tradiční a moderní designy s kvalitními evropskými materiály. Nechte se inspirovat a objevte dokonalý doplněk pro váš prostor.

Chci vidět více
ČALOUNICTVÍ

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO
VÁŠ INTERIÉR

Domluvit si schůzku

Spojujeme tradici s rodinným dědictvím.

V srdci naší rodinné čalounické firmy pulzuje tradice předávaná z generace na generaci. Od svého založení v roce 1989 pokračujeme v odkazu kvality, který nám předal zakladatel a otec současného majitele. Za tuto dobu jsme zrealizovali řadu významných projektů a vybudovali si důvěru u společností jako jsou Stopka, Beadesign, Tunnel, Daramis, Pavlis Interiery, ATYP stolařství, Mibiko, Archicraft a další.

Specializujeme se na komplexní čalounické služby, od renovace starožitného nábytku, až po výrobu nábytku na míru pro komerční prostory. Každý kousek, na kterém pracujeme, je vytvořen s láskou, využíváme k tomu vysoce kvalitní materiály - od textilií až po kůže.

Rádi vás přivítáme na studiu v Průhonicích, kde vám představíme naší širokou nabídku materiálů a možností výroby.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz