OTVÍRACÍ DOBA PO - ČTV 13-17. PÁTEK PO PŘEDCHOZÍ TLF.DOMLUVĚ

Nabídka

Textilie

Textilie: spojujeme design, funkčnost a kvalitu

Látky nás fascinují, proto vám přinášíme širokou paletu stylů, barev a materiálů od všech významných evropských dodavatelů.

Naše potahové a dekorační látky jsou pečlivě vybírány z nejnovějších trendů a kolekcí. Ať už hledáte látky interiérové nebo odolné outdoorové materiály pro zimní zahrady či okolí bazénů, máme pro vás to pravé.

Záclony a závěsy u nás reprezentují širokou škálu designů, od minimalismu až po baroko. A k tomu všemu přidáváme i doplňky jako polštářky a přehozy, abyste měli perfektně sladěný interiér.

Nezapomínáme ani na inovace, jako jsou látky s nešpinivou úpravou Aquaclean.

Navštivte nás a nechte se inspirovat naším bohatým výběrem v Průhonicích.

Jab
fine
casal
romo
osborne

 

Seznam dodavatelů textílií: JAB, Casal, Luciano Marcato, Houles, Fine, Lelievre, Chivasso,Carlucci, Osborne & Little, Clarke & Clarke, Romo, Villa Nova, Casamance, Camengo, Saum Viebahn, PT, Alhambra, Gardisette, Eustergerling

Tapety

Tapety: Vaše stěny mohou vyprávět příběhy!

Ponořte se s námi do světa tapet, kde se snoubí tradiční motivy s moderními trendy a kde vaše stěny promluví barvami a vzory. V naší nabídce objevíte nejen vliesové a vinylové tapety, ale také papírové kousky, které vnesou do dětských pokojů kouzlo a fantazii. Velmi žádané jsou dnes také velkoformátové obrazové tapety, které lze vyrobit i v atypických rozměrech.

Od klasických stylů až po špičkové designové kousky - tapety mají potenciál oživit každý interiér ať už doma či v kanceláři nebo kavárně a dotvořit nezapomenutelnou atmosféru prostoru. Rádi vám pomůžeme vybrat tu pravou, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu a případně zajistíme i profesionální instalaci.

Navštivte nás a nechte se inspirovat naším bohatým výběrem v Průhonicích.

casamance
zambaiti
wllfor
chivasso
eijffinger

 

Dodavatelé tapet: Casamance, Casadeco, Eijffinger, Trussardi, Wll-for, Wallart, Limonta, Khroma, Lamborghini, Arte, Esta, Zambaiti, Chivasso, JAB, Osborne & Little

Garnýže a rolety

Garnýže a rolety: Zakrýváme vaše soukromí s elegancí

Nastavte si světlo, atmosféru a soukromí v každém prostoru na míru s našimi garnýžemi a roletami, neboli stínící technikou, která je nejen funkční, ale i esteticky působivou součástí každého interiéru.

Nabízíme garnýže a kolejnice vyrobené výhradně z kvalitních materiálů jako jsou hliník, mosaz a nerez, aby vydržely vám i dalším generacím. A samozřejmě, s montáží vám také rádi pomůžeme!

Vybírat můžete z široké palety produktů, mezi které patří klasické rolety, moderní rolety den/noc Twintex a další, vše od renomovaných dodavatelů, jako jsou Büsche, Bematech, Forest, a Solan.

Vyrábíme také římské rolety a japonské stěny z našich vlastních textilních materiálů, aby dokonale ladily s ostatním interiérem a vytvářely harmonický celek.

Pro ty, kteří preferují moderní technologie, nabízíme populární motorizované systémy, jako jsou motorizované kolejnice a rolety, které lze ovládat tradičním dálkovým ovladačem nebo je integrovat do inteligentního systému vašeho domu či bytu.

Nebojte se netradičních rozměrů oken – všechny naše systémy vyrábíme na míru, takže najdeme řešení přesně pro vás. Vyberte si styl, barvu a mechaniku, a my se postaráme o to, aby vaše stínící technika nejen splňovala vaše estetické požadavky, ale také skvěle sloužila svému účelu.

Navštivte nás a nechte se inspirovat naším bohatým výběrem v Průhonicích.

forest
byron
bematech
busche
Kůže

Kůže: Nadčasová elegance na dosah

Objevte kouzlo kůží, tradičního a nadčasového materiálu, který oživuje nejen interiéry našich domovů, elegantní bary, restaurace či banky. Ať už preferujete klasický vzhled, nebo toužíte po netradičním designu s imitacemi zvířecí kůže či výstředních barvách, u nás naleznete vše. Kůži dovážíme z kvalitních zdrojů v Itálii, Holandsku a Německu.

Těm, kdo upřednostňují alternativy k tradiční kůži, nabízíme kvalitní koženky (ekokůže), kombinující stylový vzhled s jednoduchou údržbou a dostupností. Specializujeme se také na exkluzivní materiály pro lodě, bazény a terasy, které odolávají vlivům slané vody, slunečnímu záření a plísním.

Vaše cesta k dokonalosti začíná s naší exkluzivní nabídkou kůží a koženek.

Navštivte nás a nechte se inspirovat naším bohatým výběrem v Průhonicích.

penelopeoggi
dani
mahatn
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz