OTVÍRACÍ DOBA PO - ČTV 13-17. PÁTEK PO PŘEDCHOZÍ TLF.DOMLUVĚ

O nás

O nás

O NÁS

VÁŠ INTERIÉR JSTE VY

Firma DR interier s.r.o. je rodinná firma kde se řemeslo dědí z generace na generaci. V současnosti se specializujeme na interiérové stínění, záclony, závěsy, tapety (to vše samozřejmě s možností full servisu) a v neposlední řadě nabízíme také služby čalounictví, které má v rodině dlouholetou tradici. Na našich dílnách vyrábíme a repasujeme čalouněný nábytek pro privátní klienty i pro restaurace, obchody a další komerční prostory.

Kromě privátních klientů úzce spolupracuje s architekty a designéry z celé ČR.

Firma DR interier s.r.o. také velkoobchodně zastupuje pro ČR několik zahraničních dodavatelů.

Doplňky a designový nábytek si můžete v klidu z domova objednat také na E-SHOPU.

Hlavní prioritou je individuelní a profesionální přístup ke každému klientovi – protože Váš interiér jste především VY, vaše pocity, nálady, Váš život.

Reference

JAK TO U NÁS CHODÍ

Pokud přijde zákazník a má přesnou představu o tom, co chce koupit a nepotřebuje další servis, pak se snažíme nabídnout několik alternativ a maximálně napomoci s výběrem a vše probíhá poměrně rychle.

Druhou, početnější skupinu, tvoří klienti, kteří na nás nechají celou realizaci. Někdy přicházejí s architektem, který jejich interiér tvoří stavebně, někdy sami. Návrhy a realizace stínění a následně výběr doplňků celých interiérů nebo domů chtějí svůj čas, takže se snažíme, utvořit si časový prostor pro výběr a také pro seznámení se s klientem. Je důležité poznat jeho styl, vnímání barev, ale i životní priority a přání. Dále je stručný postup, který ale nemusíte považovat za závazný – vždy se snažíme maximálně přizpůsobit časovým možnostem a přáním našich klientů.

Nabídka studia
O nás

KONZULTACE

První seznámení probíhá většinou na studiu, stejně jako předvýběr materiálů. Dále se práce přesouvá na místo realizace. Velkou roli hraje světlo, barva podlahy nebo výmalba. Aspektů je mnoho. Po ujasnění si představ klienta a prezentaci materiálů je provedeno předběžné zaměření.

O nás

NÁVRH

Následně zpracujeme kalkulaci na základě předchozí schůzky (schůzek), výběru materiálů a zaměření.

O nás

REALIZACE

Po finálním výběru materiálů a odsouhlasení nabídky ze strany klienta, přicházejí na řadu kolegové, kteří se starají o montáže, šití a instalace. Samozřejmostí je i následný servis.

VÝBĚR Z NAŠEHO E-SHOPU

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz