OTVÍRACÍ DOBA PO - ČTV 13-17. PÁTEK PO PŘEDCHOZÍ TLF.DOMLUVĚ

Garnýže a rolety

Garnýže a rolety: Zakrýváme vaše soukromí s elegancí

Nastavte si světlo, atmosféru a soukromí v každém prostoru na míru s našimi garnýžemi a roletami, neboli stínící technikou, která je nejen funkční, ale i esteticky působivou součástí každého interiéru.

Nabízíme garnýže a kolejnice vyrobené výhradně z kvalitních materiálů jako jsou hliník, mosaz a nerez, aby vydržely vám i dalším generacím. A samozřejmě, s montáží vám také rádi pomůžeme!

Vybírat můžete z široké palety produktů, mezi které patří klasické rolety, moderní rolety den/noc Twintex a další, vše od renomovaných dodavatelů, jako jsou Büsche, Bematech, Forest, a Solan.

Vyrábíme také římské rolety a japonské stěny z našich vlastních textilních materiálů, aby dokonale ladily s ostatním interiérem a vytvářely harmonický celek.

Pro ty, kteří preferují moderní technologie, nabízíme populární motorizované systémy, jako jsou motorizované kolejnice a rolety, které lze ovládat tradičním dálkovým ovladačem nebo je integrovat do inteligentního systému vašeho domu či bytu.

Nebojte se netradičních rozměrů oken – všechny naše systémy vyrábíme na míru, takže najdeme řešení přesně pro vás. Vyberte si styl, barvu a mechaniku, a my se postaráme o to, aby vaše stínící technika nejen splňovala vaše estetické požadavky, ale také skvěle sloužila svému účelu.

Navštivte nás a nechte se inspirovat naším bohatým výběrem v Průhonicích.

forest
byron
bematech
busche
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz