POZOR 8.5 - 10.5.2024 ZAVŘENO

Svíčka Jambo Namadgi - Marble White

Kód: S23036A S23036B Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Jambo
2 225 Kč 9 975 Kč od 2 225 Kč
Skladem (3 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Svíčka Jambo Namadgi s vůní cedrových listů, skořice a fazolek tonka přenesou svou blahodárnou vůni zázraků přírody do Vašeho domova! Svíčky nabízíme ve dvou rozměrech, velikost L - 20x25 cm s 6 knoty (7 kg) a velikost XS - 10x12 cm s 3 knoty (1,1 kg).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Národní park Namadgi je jedinečným místem na zemi. Najdete zde velkolepé hory, rozlehlé pláně, úchvatné výhledy a obrovskou rozmanitost divoké zvěře. Přeneste si blahodárnou vůni zázraků přírody do svého domova!


„JAMBO“ je svahilský pozdrav „Ahoj!“

Vůně je náš nejrafinovanější a nejhlubší smysl. Vůně určují 75 % našich emocí. To je hodně, že? Proto je tak důležité mít v místnosti jedinečnou vůni. Vůni, která dráždí vaše smysly, evokuje živé vzpomínky, která vás přiměje snít nebo přemýšlet... prostě vůni, která vykouzlí příjemnou atmosféru.

Autentické vůně Jambo vás zavedou na cestu po celém světě.

Produktové řady jsou inspirovány vzdálenými a exotickými místy a názvy jednotlivých fragrancí podněcují naši představivost. Bytové parfémy a svíčky Jambo, jsou kombinací designové čistoty a jedinečné vůně a tvoří tak přidanou hodnotu vašemu interiéru. Ať už vyberete difuzér, vonnou svíčku nebo rafinovaný domácí sprej, vše vám navodí příjemný pocit vibrací exotické dovolené. Až na to, že se nemusíte cestovat tisíce kilometrů od vašeho domova!

Udržitelné a řemeslné umění

Jambo zajišťuje dokonalou harmonii vůní a zážitků. Harmonii přírodních fragrancí, které vytvářejí teplou, útulnou atmosféru a dekorativních předmětů, které podtrhnou jedinečnost vašeho interiéru. Inspirujeme se vůněmi všech koutů světa. Vývoj probíhá ve spolupráci s renomovanými parfumérkami ve městě Grasse na jihu Francie, které je epicentrem evropských vůní. Společně hledáme správné ingredience a prvky, abychom vytvořili luxusní vůně s jedinečným charakterem. Protože udělat neodolatelnou vůni je skutečné umělecké dílo! Samotná výroba a rozvoje vůní Jambo probíhá v Belgii. Pracujeme s regionálními řemeslníky, kteří ovládají svoji profesi až do posledního detailu, což má za následek jedinečný a exkluzivní produkt, který opravdu chcete mít doma! Jsme hrdí na náš 100% belgický příběh, zejména v dobách, kdy je místní řemeslná produkce stále více ceněna.

Jambo Ekologické... ano, samozřejmě!

Ve společnosti Jambo pracujeme s přírodními surovinami a zásobami co možná nejvíce, protože se chceme starat o životní prostředí, nyní více než kdy jindy. Víčka difuzorů jsou vyrobena ze dřeva. Lahve jsou vyrobeny z italského designového skla a pro vonné tyčinky používáme nejvyšší kvalitu ratanu z Indonésie. K dispozici jsou náhradní náplně ve velikosti 500 ml a veškeré obaly jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, s výjimkou trysek a zkumavek v domácích sprejích. Naším cílem je použít co nejméně plastu, abychom zůstali udržitelný a ekologický.

Za každou zakoupenou láhev našich difuzérů a domácích sprejů je v Sahelu vysazen krásný a silný strom. Organizace Podnikatelé bez hranic (Ondernemers Zonder Grenzen, OZG) přináší život a prosperitu zpět do oblastí, které jsou vážně ovlivněny odlesňováním a dezertifikací. Jambo tímto způsobem nabízí jistou kompenzaci za dřevo, které používá pro výrobu víčka na difuzéry a svíčky.

 

Firma DR interier s.r.o. je exkluzivním dodavatelem produktů značky Jambo pro Českou Republiku.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz