POZOR 8.5 - 10.5.2024 ZAVŘENO

Svíčka Jambo Konoko - Black Marble

Kód: S23037A S23037B Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Jambo
2 225 Kč 9 975 Kč od 2 225 Kč
Skladem (3 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Svíčka Jambo Konoko s vůní Rhumu, šafránu a oudu. Tato jedinečná kombinace exkluzivních vůní vytvoří příjemnou intimní atmosféru v každém interiéru. Svíčky nabízíme ve dvou rozměrech, velikost L - 20x25 cm s 6 knoty (7 kg) a velikost XS - 10x12 cm s 3 knoty (1,1 kg).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rhum - Rhum agricole je francouzský výraz pro rum ze šťávy cukrové třtiny, druh rumu původně destilovaný na francouzských karibských ostrovech z čerstvě vymačkané šťávy z cukrové třtiny, nikoli z melasy. Rhum je termín, který jej ve francouzsky mluvících lokalitách obvykle odlišuje od rumu vyráběného z melasy v jiných částech Západní Indie (Rum, Ron).

Šafrán - Crocus sativus, drobná květina z čeledi kosatcovitých, známá již od starověku. Její profil vůně je hořkosladký, připomínající pach vydělané kůže, jemný a intimní, se zemitým základem.

Oud - Arabský termín pro vonnou esenci získávanou ze vzácného stromu aquilárie. Ve světě známého jako Agarwood. Jedná se o ty nejdražší dřeviny na světě, které získaly na ceně a hodnotě v mnoha kulturách pro svou výraznou vůni.

 

„JAMBO“ je svahilský pozdrav „Ahoj!“

 

Vůně je náš nejrafinovanější a nejhlubší smysl. Vůně určují 75 % našich emocí. To je hodně, že? Proto je tak důležité mít v místnosti jedinečnou vůni. Vůni, která dráždí vaše smysly, evokuje živé vzpomínky, která vás přiměje snít nebo přemýšlet... prostě vůni, která vykouzlí příjemnou atmosféru.

Autentické vůně Jambo vás zavedou na cestu po celém světě.

Produktové řady jsou inspirovány vzdálenými a exotickými místy a názvy jednotlivých fragrancí podněcují naši představivost. Bytové parfémy a svíčky Jambo, jsou kombinací designové čistoty a jedinečné vůně a tvoří tak přidanou hodnotu vašemu interiéru. Ať už vyberete difuzér, vonnou svíčku nebo rafinovaný domácí sprej, vše vám navodí příjemný pocit vibrací exotické dovolené. Až na to, že se nemusíte cestovat tisíce kilometrů od vašeho domova!

Udržitelné a řemeslné umění

Jambo zajišťuje dokonalou harmonii vůní a zážitků. Harmonii přírodních fragrancí, které vytvářejí teplou, útulnou atmosféru a dekorativních předmětů, které podtrhnou jedinečnost vašeho interiéru. Inspirujeme se vůněmi všech koutů světa. Vývoj probíhá ve spolupráci s renomovanými parfumérkami ve městě Grasse na jihu Francie, které je epicentrem evropských vůní. Společně hledáme správné ingredience a prvky, abychom vytvořili luxusní vůně s jedinečným charakterem. Protože udělat neodolatelnou vůni je skutečné umělecké dílo! Samotná výroba a rozvoje vůní Jambo probíhá v Belgii. Pracujeme s regionálními řemeslníky, kteří ovládají svoji profesi až do posledního detailu, což má za následek jedinečný a exkluzivní produkt, který opravdu chcete mít doma! Jsme hrdí na náš 100% belgický příběh, zejména v dobách, kdy je místní řemeslná produkce stále více ceněna.

Jambo Ekologické... ano, samozřejmě!

Ve společnosti Jambo pracujeme s přírodními surovinami a zásobami co možná nejvíce, protože se chceme starat o životní prostředí, nyní více než kdy jindy. Víčka difuzorů jsou vyrobena ze dřeva. Lahve jsou vyrobeny z italského designového skla a pro vonné tyčinky používáme nejvyšší kvalitu ratanu z Indonésie. K dispozici jsou náhradní náplně ve velikosti 500 ml a veškeré obaly jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, s výjimkou trysek a zkumavek v domácích sprejích. Naším cílem je použít co nejméně plastu, abychom zůstali udržitelný a ekologický.

Za každou zakoupenou láhev našich difuzérů a domácích sprejů je v Sahelu vysazen krásný a silný strom. Organizace Podnikatelé bez hranic (Ondernemers Zonder Grenzen, OZG) přináší život a prosperitu zpět do oblastí, které jsou vážně ovlivněny odlesňováním a dezertifikací. Jambo tímto způsobem nabízí jistou kompenzaci za dřevo, které používá pro výrobu víčka na difuzéry a svíčky.

 

Firma DR interier s.r.o. je exkluzivním dodavatelem produktů značky Jambo pro Českou Republiku.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz