Otevírací doba Po - Čt 13 - 17h. Pátek zavřeno.

Difuzér Jambo Konoko

Kód: 2993-226 2993-225 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Jambo
4 225 Kč 12 475 Kč od 4 225 Kč
Skladem (2 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Designový difuzér Jambo Konoko s vůní rhumu, šafránu a oudu. Tato jedinečná kombinace exkluzivních vůní vytvoří příjemnou intimní atmosféru v každém interiéru. Flakony dodáváme ve velikostech 500 ml a 3000 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rhum - Rhum agricole je francouzský výraz pro rum ze šťávy cukrové třtiny, druh rumu původně destilovaný na francouzských karibských ostrovech z čerstvě vymačkané šťávy z cukrové třtiny, nikoli z melasy. Rhum je termín, který jej ve francouzsky mluvících lokalitách obvykle odlišuje od rumu vyráběného z melasy v jiných částech Západní Indie (Rum, Ron).

Šafrán - Crocus sativus, drobná květina z čeledi kosatcovitých, známá již od starověku. Její profil vůně je hořkosladký, připomínající pach vydělané kůže, jemný a intimní, se zemitým základem.

Oud - Arabský termín pro vonnou esenci získávanou ze vzácného stromu aquilárie. Ve světě známého jako Agarwood. Jedná se o ty nejdražší dřeviny na světě, které získaly na ceně a hodnotě v mnoha kulturách pro svou výraznou vůni.


„JAMBO“ je svahilský pozdrav „Ahoj!“

Jambo znamená dokonalou harmonii vůně a zážitku. Přírodní bytové parfémy, které vytvářejí hřejivou, útulnou atmosféru, s dekorativními předměty, díky nimž naše vonné difuzéry zcela zapadnou do interiéru. Naše bytové parfémy a interiérové spreje vám dodají "feel good vibe" - příjemný pocit z dovolené - aniž byste museli cestovat tisíce kilometrů. 

Udržitelné a řemeslné umění

Jambo zajišťuje dokonalou harmonii vůní a zážitků. Harmonii přírodních fragrancí, které vytvářejí teplou, útulnou atmosféru a dekorativních předmětů, které podtrhnou jedinečnost vašeho interiéru. Inspirujeme se vůněmi všech koutů světa. Vývoj probíhá ve spolupráci s renomovanými parfumérkami ve městě Grasse na jihu Francie, které je epicentrem evropských vůní. Společně hledáme správné ingredience a prvky, abychom vytvořili luxusní vůně s jedinečným charakterem. Protože udělat neodolatelnou vůni je skutečné umělecké dílo! Samotná výroba a rozvoje vůní Jambo probíhá v Belgii. Pracujeme s regionálními řemeslníky, kteří ovládají svoji profesi až do posledního detailu, což má za následek jedinečný a exkluzivní produkt, který opravdu chcete mít doma! Jsme hrdí na náš 100% belgický příběh, zejména v dobách, kdy je místní řemeslná produkce stále více ceněna.

Jambo Ekologické... ano, samozřejmě!

Ve společnosti Jambo pracujeme s přírodními surovinami a zásobami co možná nejvíce, protože se chceme starat o životní prostředí, nyní více než kdy jindy. Víčka difuzorů jsou vyrobena ze dřeva. Lahve jsou vyrobeny z italského designového skla a pro vonné tyčinky používáme nejvyšší kvalitu ratanu z Indonésie. K dispozici jsou náhradní náplně ve velikosti 500 ml a veškeré obaly jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, s výjimkou trysek a zkumavek v domácích sprejích. Naším cílem je použít co nejméně plastu, abychom zůstali udržitelný a ekologický.

Za každou zakoupenou láhev našich difuzérů a domácích sprejů je v Sahelu vysazen krásný a silný strom. Organizace Podnikatelé bez hranic (Ondernemers Zonder Grenzen, OZG) přináší život a prosperitu zpět do oblastí, které jsou vážně ovlivněny odlesňováním a dezertifikací. Jambo tímto způsobem nabízí jistou kompenzaci za dřevo, které používá pro výrobu víčka na difuzéry a svíčky.

Firma DR interier s.r.o. je exkluzivním dodavatelem produktů značky Jambo pro Českou Republiku.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz