POZOR 8.5 - 10.5.2024 ZAVŘENO

Bytový sprej Jambo Yejele

Kód: S23077B S23077A Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Jambo
1 450 Kč 875 Kč od 875 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Nechte se inspirovat tyrkysovou pláží Yejele. Prosluněné idylické místo na ostrově Mare. Bílý písek, azurová voda, stinné palmy a nádherný výhled... Bytový sprej Jambo Yejele přichází s kombinací neroli (získává se z pomerančovníku hořkého), eukalyptu a fíků. Spreje dodáváme ve skleněném flakonu (100 ml) nebo v kovovém provedení (500 ml).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

„JAMBO“ je svahilský pozdrav „Ahoj!“

Jambo znamená dokonalou harmonii vůně a zážitku. Přírodní bytové parfémy, které vytvářejí hřejivou, útulnou atmosféru, s dekorativními předměty, díky nimž naše vonné difuzéry zcela zapadnou do interiéru. Naše bytové parfémy a interiérové spreje vám dodají "feel good vibe" - příjemný pocit z dovolené - aniž byste museli cestovat tisíce kilometrů. 

Udržitelné a řemeslné umění

Jambo zajišťuje dokonalou harmonii vůní a zážitků. Harmonii přírodních fragrancí, které vytvářejí teplou, útulnou atmosféru a dekorativních předmětů, které podtrhnou jedinečnost vašeho interiéru. Inspirujeme se vůněmi všech koutů světa. Vývoj probíhá ve spolupráci s renomovanými parfumérkami ve městě Grasse na jihu Francie, které je epicentrem evropských vůní. Společně hledáme správné ingredience a prvky, abychom vytvořili luxusní vůně s jedinečným charakterem. Protože udělat neodolatelnou vůni je skutečné umělecké dílo! Samotná výroba a rozvoje vůní Jambo probíhá v Belgii. Pracujeme s regionálními řemeslníky, kteří ovládají svoji profesi až do posledního detailu, což má za následek jedinečný a exkluzivní produkt, který opravdu chcete mít doma! Jsme hrdí na náš 100% belgický příběh, zejména v dobách, kdy je místní řemeslná produkce stále více ceněna.

Jambo Ekologické... ano, samozřejmě!

Ve společnosti Jambo pracujeme s přírodními surovinami a zásobami co možná nejvíce, protože se chceme starat o životní prostředí, nyní více než kdy jindy. Víčka difuzorů jsou vyrobena ze dřeva. Lahve jsou vyrobeny z italského designového skla a pro vonné tyčinky používáme nejvyšší kvalitu ratanu z Indonésie. K dispozici jsou náhradní náplně ve velikosti 500 ml a veškeré obaly jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, s výjimkou trysek a zkumavek v domácích sprejích. Naším cílem je použít co nejméně plastu, abychom zůstali udržitelný a ekologický.

Za každou zakoupenou láhev našich difuzérů a domácích sprejů je v Sahelu vysazen krásný a silný strom. Organizace Podnikatelé bez hranic (Ondernemers Zonder Grenzen, OZG) přináší život a prosperitu zpět do oblastí, které jsou vážně ovlivněny odlesňováním a dezertifikací. Jambo tímto způsobem nabízí jistou kompenzaci za dřevo, které používá pro výrobu víčka na difuzéry a svíčky.

Firma DR interier s.r.o. je exkluzivním dodavatelem produktů značky Jambo pro Českou Republiku.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz