home
design

Kožešinové plédy a polštáře jsou vhodným doplňkem do moderních i klasických interiérů. Příjemně zútulní obývací pokoje i ložnice a zahřejí vás při relaxování u krbu či v zimní zahradě. V naší nabídce jsou plédy, polštářky, předložky a taburety jak z umělých, tak i pravých kožešin.

Švýcarská firma Winter creation, kterou na našem trhu zastupujeme i pro obchodní partnery, přichází každý podzim s limitovanou edicí umělých kožešin (kompletní nabídku naleznete v sekci Katalogy). Vyrábí se vždy na jednu sezonu v mnoha přírodních dezénech a je distribuována pouze do vyprodání zásob. Tato kolekce je velmi oblíbená pro svoji eleganci a také snadnou údržbu. V neposlední řadě, díky vkusnému dárkovému balení, jsou tyto hřejivé doplňky také vhodným vánočním dárkem.

Pro milovníky opravdového luxusu a ty, kteří chtějí investovat do věcí neztrácejících na hodnotě, jsou tu plédy a polštáře německé firmy Thomas Albrecht. Všechny jejich produkty jsou vyráběny v Německu a ve většině případů na zakázku.
Mezi nejoblíbenější patří liščí přehozy v provedení patchwork, plédy a polštáře z tibetské lamy nebo různě upravené králičí kožešiny.

PLÉDY
A POLŠTÁŘE